Agenda

Op deze pagina staan de activiteiten van de Vereniging van Postzegelverzamelaars “Gouda”. Ook zijn beurzen opgenomen, die worden georganiseerd door andere verenigingen in de regio. Namelijk uit Alphen aan den Rijn, Bodegraven, Boskoop, Capelle aan den IJssel, Gouda en Krimpen aan den IJssel. Verder landelijke evenementen die bij ons zijn gemeld.

Evenement details:

  • ma
    28
    okt
    2024

    Ledenbijeenkomst

    19:00Oostpoort, Aderpolderweg, Gouda

    De avond begint met informeel contact. Rond 20:00 u begint de  formele ledenbijeenkomst, waarin geen veiling wordt gehouden.

    Rien de Jong zal een presentatie geven met als thema: WAT IS EEN POSTZEGEL NOG WAARD?

    Een extreem snelle prijsontwikkeling van een Nederlandse Siamese postzegeltweeling.

    Aan de hand van een power-point presentatie wordt de reden daarvan verklaard en ook getoond dat door een onvoorziene gebeurtenis de prijs binnen twee maanden kan zakken tot nul euro. En dit alles voor een postzegel waarvan er in de periode juli 1899 – mei 1923 bijna twee miljard stuks gedrukt zijn en die elke ‘Nederland-verzamelaar’ ongetwijfeld in zijn of haar album of stockboek zal hebben